Polska, 5 groszy, 1934

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 groszy, 1934

Polska, 5 groszy, 1934

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:06:20
185177
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 groszy, 1934, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Parchimowicz 103f

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1370

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 050 zł
4)  660 zł
5)  640 zł
6)  600 zł
7)  450 zł
8)  430 zł
9)  420 zł
10)  410 zł
11)  400 zł
12)  390 zł
13)  380 zł
14)  370 zł
15)  350 zł
16)  330 zł
17)  320 zł
18)  300 zł
19)  185 zł