Francja, żeton, 1769

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, żeton, 1769

Francja, żeton, 1769

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:54:40
185550
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton, 1769, Aw: Popiersie króla w prawo, pod popiersiem sygnatura I.D.V., LUD• XV•REX - CHRISTIANISS., Rw: Krzyż lotaryński na tarczy, COMITIA OCCIT • 1769.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.7 mm, 10.15 g
Literatura: Feudarent 10988

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 213

1)  90 zł