Czechy, żeton?, ok. XVIII w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Czechy, żeton?, ok. XVIII w.

Czechy, żeton?, ok. XVIII w.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:52:20
185699
Opis: Czechy, żeton?, ok. XVIII w., Herb Pragi
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: żeton jednostronny, biały metal, 24.5 mm, 1.12 g

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 290

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł