Francja, żeton pamiątkowy, 1758

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-09-2019 21:54:20
185549
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton pamiątkowy, 1758, sygnowany D.V, Aw: Popiersie Ludwika XV w prawo, LUD XV REX CHRISTIANISS; Rw: Herb miasta Valenciennes, CONSILIUM VALENCENENSE, w odcinku 1758
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.7 mm, 8.11 g, uszkodzenie obrzeża
Literatura: Feudarent 7358

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 205

1)  90 zł