Zakończenie: 20-06-2019 20:00 ÷ 22:19
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
181818
Aw: Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, Rw: Oracz z pługiem... | III |
95 zł szac. 40 zł 278 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, matryca do rewersu medaliku z okazji 500-lecia Obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, 1882
181420
Widok klasztoru na Jasnej Górze, w otoku 300 LAT W JERUZA... | II |
680 zł szac. 400 zł 283 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1723
182044
Aw: Glob ziemski i napis CONSTANTIA ET FORTITUDINE, Rw: K... | II- |
250 zł szac. 200 zł 181 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1764
182045
Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET -... | II+ |
290 zł szac. 200 zł 224 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, żeton zaślubinowy, 1771
182047
Aw: Popiersia Ferdynanda i Beatrycze w prawo, FERDINAND•A... | I-/II+ |
360 zł szac. 200 zł 362 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, żeton ślubny, 1788
182049
Aw: Popiersia Franciszka i Elżbiety w prawo, niżej sygnat... | II+ |
270 zł szac. 200 zł 166 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal pośmiertny Aleksandra I, 1826
182273
Aw: Popiersie Aleksandra I w prawo, wyżej gwiazda, ALEXAN... | III+ |
330 zł szac. 80 zł 443 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1690
182040
Aw: Szpada opleciona gałęzią, wyżej Oko Opatrzności, AMOR... | II |
330 zł szac. 150 zł 241 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, żeton, 1699
182041
Aw: Cztery ukoronowane serca na których litery L-I-E-A, w... | II |
400 zł szac. 200 zł 259 wyświetleń |
8 | zakończona | |
182046
Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET -... | I- |
350 zł szac. 200 zł 464 wyświetleń |
8 | zakończona |