Austria, żeton pamiątkowy, 1792

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:15:40
182051
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton pamiątkowy, 1792, Aw: Lew czeski wsparty na tarczy z herbem Austrii, trzymający w łapie krzyż lotaryński, LEGE•ET•FIDE•, Rw: Korona i napis w dziewięciu wierszach, żeton wybity z okazji objęcia tronu austriackiego przez Franciszka II Habsburga
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 25 mm, 4.34 g, patyna, bardzo ładny

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 752

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł