Austria, żeton zaślubinowy, 1771

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:14:20
182047
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, żeton zaślubinowy, 1771, Aw: Popiersia Ferdynanda i Beatrycze w prawo, FERDINAND•A•A•M•BEARTIX EST•SPONSI., Rw: Hermes i Neptun przy dzbanie z napisem PADVS, w tle panorama Mediolanu, NVMINA FAVENT, w odcinku NVPTIS CELEBRATIS / MEDIOLA•XV•OCT• / 1771., żeton wybity z okazji zaślubin arcyksięcia Ferdynanda Habsburga z Marią Beatrycze d'Este 1771
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 25.6 mm, 3.95 g, patyna

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 173

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  250 zł
6)  130 zł
7)  120 zł