Polska, medal pośmiertny Aleksandra I, 1826

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:16:40
182273
Opis: Polska - XIX wiek, medal pośmiertny Aleksandra I, 1826, Aw: Popiersie Aleksandra I w prawo, wyżej gwiazda, ALEXANDER I•WSKRZESICIEL KROLES:POLSK:1815, Rw: W wieńcu DOBROCZYŃCĘ / SWOIEGO / OPŁAKUIĄCA / POLSKA. / 1826.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.5 mm, 11.29 g, patyna
Literatura: Diakov 445.2

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 305

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  200 zł
4)  110 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  48 zł