Austria, żeton koronacyjny, 1764

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 210 zł
182046
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, żeton koronacyjny, 1764, Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET - EXEMPLO, Rw: Korona i napis w dziewięciu wierszach, żeton wybity z okazji wyboru i koronacji we Frankfurcie Józefa II Habsburga na króla rzymskiego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 21.3 mm, 2.05 g

Cena aktualna: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 169

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  165 zł
6)  135 zł