Austria, żeton koronacyjny, 1764

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:14:00
182046
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, żeton koronacyjny, 1764, Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET - EXEMPLO, Rw: Korona i napis w dziewięciu wierszach, żeton wybity z okazji wyboru i koronacji we Frankfurcie Józefa II Habsburga na króla rzymskiego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 21.3 mm, 2.05 g

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 374

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  300 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  165 zł
8)  135 zł