Austria, żeton koronacyjny, 1723

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:13:20
182044
Opis: Austria - Karol VI Habsburg 1685-1711-1740, żeton koronacyjny, 1723, Aw: Glob ziemski i napis CONSTANTIA ET FORTITUDINE, Rw: Korona i napis w siedmiu wierszach, żeton wybity z okazji koronacji Karola VI Habsburga na króla Czech
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.3 mm, 4.14 g, patyna

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 182

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  130 zł
6)  125 zł