Austria, żeton koronacyjny, 1764

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:13:40
182045
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, żeton koronacyjny, 1764, Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET - EXEMPLO, Rw: Korona i napis w dziewięciu wierszach, żeton wybity z okazji wyboru i koronacji we Frankfurcie Józefa II Habsburga na króla rzymskiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25 mm, 4.30 g, lekko czyszczony ale z blaskiem menniczym

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 155

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  130 zł
6)  130 zł