Austria, żeton ślubny, 1788

Austria, żeton ślubny, 1788

Austria, żeton ślubny, 1788

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:15:00
182049
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton ślubny, 1788, Aw: Popiersia Franciszka i Elżbiety w prawo, niżej sygnatura I•N•W•, FRANCISCVS•A•A•LEOP•M•D•H•F•ELISAB•F•EVG•D•WVRTEM•M•F, Rw: NVPTIAE / CELEBRATAE / VINDOBONAE / VIII•ID•IAN• / MDCCLXXXVIII•
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.1 mm, 4.39 g, patyna

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 108

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  195 zł
5)  180 zł
6)  135 zł
7)  125 zł