Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Polska, medal Jasna Góra, 1991
172949
nie sygnowany, Aw: Popiersie papieża Jana Pawła II, powyż... | I |
85 zł szac. 100 zł 685 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal portretowy Beniamina Constanta
172930
Aw: Popiersie Beniamina Constanta w lewo, niżej sygnatura... | II |
230 zł szac. 200 zł 171 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Państwo Kościelne, medal upamiętniający naprawę Koloseum, 1807
172929
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura MERCANDETTI... | II |
840 zł szac. 400 zł 329 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Państwo Kościelne, medal upamiętniający ukończenie budowy Muzeum Chiaramonti, 1819
172928
Aw: * / • PIVS VII P • M • / NOVVM CLAVSTRVM / * SIGNIS *... | II |
740 zł szac. 400 zł 303 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Państwo Kościelne, medal na pamiątkę pierwszego roku pontyfikatu Piusa VIII, 1829
172926
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura G•GIROMETTI... | II-/III+ |
240 zł szac. 150 zł 282 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal z serii Rosyjscy książęta, carowie i władcy (nr 11) - Światosław II, ok. 1770
172925
Aw: Popiersie 3/4 w prawo, ВЕЛ• КН• СВЯТОС – ЛАВЪ ЯРОСЛАВ... | III+/II- |
180 zł szac. 100 zł 371 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal upamietniający Rusinów zamordowanych przez carat, 1874
172867
Aw: Tarcza herbowa polsko-litewsko-wołyńska ułożona na mo... | II+ |
1 100 zł szac. 800 zł 452 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia odznaczenia ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻ..
172732
matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia odznaczenia ZA... | II- |
370 zł szac. 400 zł 230 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli formy, z której w..
172731
patryca z pracowni Chylińskiego do wybicia matrycy czyli ... | II |
360 zł szac. 400 zł 246 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia awersu medalu z Janem Kilińskim..
172730
matryca z pracowni Chylińskiego do wybicia awersu medalu ... | III+ |
640 zł szac. 800 zł 345 wyświetleń |
3 | zakończona |