Państwo Kościelne, medal na pamiątkę pierwszego roku pontyfikatu Piusa VIII, 1829

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:28:00
172926
Opis: Państwo Kościelne, medal na pamiątkę pierwszego roku pontyfikatu Piusa VIII, 1829, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura G•GIROMETTI•F•, wokół, PIVS VIII PONT• - MAX•ANNO I•, Rw: W wieńcu S•SEDIS / LATERANEN / POSSESSIO / IX•KAL•IVN• / MDCCCXXIX, medal autorstwa Giuseppe Giromettiego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 39.13 g, 42.9 mm, patyna

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 281

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  90 zł