wydawnictwa polskie, Andrzej Heidrich - Władcy Polski wraz z odręcznym autografem autora; album..

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 20:03:00
172847
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Heidrich - Władcy Polski wraz z odręcznym autografem autora; album z grafikami artysty - projektami współczesnych banknotów polskich
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 96 stron, twarda oprawa, lakierowana

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2011

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  145 zł
7)  120 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  36 zł
11)  34 zł
12)  32 zł
13)  30 zł