Polska, sygnet z Orłem Polski w tarczy, lata 20 XX wieku

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:37:00
172727
Opis: Polska, sygnet z Orłem Polski w tarczy, lata 20 XX wieku, wygrawerowane inicjały MR i punca złota ZŁ56
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto i platyna 5.22 g, bardzo ładny

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 2213

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 400 zł
4)  1 300 zł
5)  1 100 zł
6)  940 zł
7)  900 zł
8)  860 zł
9)  840 zł
10)  600 zł