Rosja, medal z serii Rosyjscy książęta, carowie i władcy (nr 11) - Światosław II, ok. 1770

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:26:20
172925
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, medal z serii Rosyjscy książęta, carowie i władcy (nr 11) - Światosław II, ok. 1770, Aw: Popiersie 3/4 w prawo, ВЕЛ• КН• СВЯТОС – ЛАВЪ ЯРОСЛАВИЧЬ., obok sygnatura I•B•G•, Rw: Korona / Согнавъ / старшаго брата / своего Изяслава / съ Кїевскаго престола / 1073 г. влад. онымъ / Славно 3 года. / жилъ 49 лeтъ / (11)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.53 g, 39 mm, patyna
Literatura: Diakov 1614 (R1)

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 370

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł