Państwo Kościelne, medal upamiętniający naprawę Koloseum, 1807

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:27:20
172929
Opis: Państwo Kościelne, medal upamiętniający naprawę Koloseum, 1807, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura MERCANDETTI F.R., w otoku PIVS SEPTIMVS - PONTIFEX MAX, Rw: Widok Koloseum, u góry AMPHIT - FLAVIVM - REPARATVM, w fundamencie •MERCANDETTI•SCVLPSIT•ROMAE•MDCCCVII•, w odcinku ANNO•A•NATIVITATE• / CHRISTI• / •CICICCCCVI•, medal autorstwa F. R. Mercandettiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 142.84 mm, 68.1 mm, bardzo ładny

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 327

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  490 zł
6)  400 zł