Francja, medal portretowy Beniamina Constanta

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:25:20
172930
Opis: Francja - XIX wiek, medal portretowy Beniamina Constanta, Aw: Popiersie Beniamina Constanta w lewo, niżej sygnatura DAVID ET CAQUÉ•F•, wokół BENJAMIN CONSTANT, na dole punca Hutten-Czapskich, Rw: Gładki. Benjamin Constant (1767-1830) to francuski pisarz, filozof i polityk liberalny, który zajmował się przede wszystkim problematyką wolności i religii. Uchodzi za jednego z ojców liberalizmu.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 59.17 g, 50.6 mm, egzemplarz ze zbiorów Hutten-Czapskich

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 170

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  145 zł