Polska, medal Jasna Góra, 1991

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:35:00
172949
Opis: Polska - III RP po 1989, medal Jasna Góra, 1991, Solidarity Mint (USA), nie sygnowany, Aw: Popiersie papieża Jana Pawła II, powyżej napis POPE JOHN PAUL II, Rw: Matka Boska Częstochowska z dzieciątkiem
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999 31.22 g, stempel lustrzany, piękne
Literatura: Nestorowicz 770, Grabowski -

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 666

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł