Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-01-2019 18:00
Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Rosja, rubel, 1912 ЭБ
Rosja, rubel, 1912 ЭБ
172412
II/II+

640 zł

szac. 400 zł

206 wyświetleń

10 zakończona
Rosja, rubel, 1913
Rosja, rubel, 1913
172413
wybite na 300-lecie dynastii Romanowych
II+

460 zł

szac. 450 zł

117 wyświetleń

6 zakończona
Rosja, 25 kopiejek, 1895
Rosja, 25 kopiejek, 1895
172500
II

380 zł

szac. 200 zł

190 wyświetleń

9 zakończona
Szwajcaria, 3 krajcary (grosz), 1606
Szwajcaria, 3 krajcary (grosz), 1606
172338
III+

115 zł

szac. 100 zł

76 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, poltura, 1707 KB
Węgry, poltura, 1707 KB
172334
odmiana z literą V w napisie HVNGARIAE
II/II+

145 zł

szac. 100 zł

125 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, 20 krajcarów, 1842 B
Węgry, 20 krajcarów, 1842 B
172325
III/III+

34 zł

szac. 40 zł

55 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, 20 krajcarów, 1765 KB
Węgry, 20 krajcarów, 1765 KB
172331
II-

75 zł

szac. 70 zł

83 wyświetleń

5 zakończona
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
172460
medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieś...
I/II

380 zł

szac. 250 zł

170 wyświetleń

6 zakończona
Austria, medal zaślubinowy, 1769
Austria, medal zaślubinowy, 1769
172461
medal sygnowany A. W. (Wideman), na zaślubiny Marii Amali...
II

190 zł

szac. 200 zł

89 wyświetleń

2 zakończona
Śląsk, medal zaślubinowy, 1766
Śląsk, medal zaślubinowy, 1766
172462
wybity z okazji ślubu Marii Krystyny Habsburg - Lotaryńsk...
I-

430 zł

szac. 500 zł

149 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.