Węgry, 20 krajcarów, 1842 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Węgry, 20 krajcarów, 1842 B

Węgry, 20 krajcarów, 1842 B

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:32:00
172325
Opis: Węgry - Ferdynand V (I) 1835-1848, 20 krajcarów, 1842 B, Krzemnica
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Herinek 280, Huszár 2081

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 143

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł
4)  28 zł
5)  26 zł