Rosja, rubel, 1912 ЭБ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1912 ЭБ

Rosja, rubel, 1912 ЭБ

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:30:20
172412
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1912 ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny z dużym połyskiem menniczym
Literatura: Bitkin 66, Kazakov 416

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 274

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  580 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  460 zł
8)  310 zł
9)  300 zł
10)  250 zł