Węgry, poltura, 1707 KB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Węgry, poltura, 1707 KB

Węgry, poltura, 1707 KB

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:31:40
172334
Opis: Węgry - Rewolucja Malkontentów -> Franciszek II Rakoczy, poltura, 1707 KB, Krzemnica, odmiana z literą V w napisie HVNGARIAE
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, ciemna patyna
Literatura: Huszár 1550 (odm. - brak pierścienia między legendą a datą), Unger II:1140

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 199

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  100 zł
4)  65 zł
5)  60 zł