pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-01-2019 18:00
Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Rosja, Medal koronacyjny - kopia S. Judyna i W. Klimowa
172590

560 zł

szac. 500 zł

124 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1882
172591

600 zł

szac. 300 zł

304 wyświetleń

8 zakończona
Polska, Medalik z uszkiem na pamiątkę odsłoniecia pomnika Adama Mickiewicza we Lwowie, 1904
172592

75 zł

szac. 50 zł

65 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Medal Czerwonego Krzyża, 1914-1915
172587

90 zł

szac. 150 zł

74 wyświetleń

1 zakończona
Polska, ołowiana kopia medalu z Józefem Hallerem, po 1919
172588

30 zł

szac. 50 zł

49 wyświetleń

1 zakończona
Polska, odznaka
Polska, odznaka "Gospoda Legionistów"
172263

100 zł

szac. 100 zł

186 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medalik ZSMB (Zakon Sióstr Miłosierdzia Bożego)
172465
medalik w formie krzyża z uszkiem, sygnowany PENIN - LYON

120 zł

szac. 200 zł

86 wyświetleń

1 zakończona
Polska, odznaka pamiątkowa Powstanie Warszawskie 1944
172262
II/II-

155 zł

szac. 100 zł

281 wyświetleń

10 zakończona