Polska, odznaka pamiątkowa Powstanie Warszawskie 1944

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:39:20
172262
Opis: Polska - RP na Emigracji, odznaka pamiątkowa Powstanie Warszawskie 1944, Chicago, Warszawska Syrena w lewo, z tarczą, z boków dwie hydry, na dole we wstędze POWSTANIE, niżej AK / 1944,, nakrętak sygnowana W. GAWRON / CHICAGO U.S.A., odznaka jednoczęściowa, z delikatną kontrą, mocowanie na nakrętkę, odznaka projektu Wincentego Gawrona, uciekiniera z Auschwitz, który po wojnie założył Muzeum Józefa Piłsudskiego w Chicago
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 42.5x27.3 mm, 17.97 g

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 740

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł