Polska, Medal Czerwonego Krzyża, 1914-1915

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:38:00
172587
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Medal Czerwonego Krzyża, 1914-1915, Aw: Żołnierz na tle poległych, z lewej PRZEMYŚL, z prawej sygnatura Drobil., Rw: Napis poziomy w sześciu wierszach : ROTES / KREUZ•KRIEGS- / HILFSBÜRO • / KRIEGSFÜRSORGE- / AMT / 1914-1915 / sygnatura
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: żelazo, 41.70 g, 45.2 mm, punktowa korozja na rewersie

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 216

1)  90 zł