Polska, medalik ZSMB (Zakon Sióstr Miłosierdzia Bożego)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:39:00
172465
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medalik ZSMB (Zakon Sióstr Miłosierdzia Bożego), medalik w formie krzyża z uszkiem, sygnowany PENIN - LYON
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37 x 34 mm, 5.49 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 146

1)  120 zł