Zakończenie: 13-09-2018 20:30 ÷ 22:33
Niemcy, medal zaślubinowy
164925
Aw: Chrystus stojący przed przyszłym małżeństwem, u dołu ... | II |
165 zł szac. 150 zł 174 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, replika medalu poświęconego matce króla Katarzynie Medycejskiej
164918
Aw: Popiersie Henryka w zbroi w prawo, HENRICVS III D G F... | II |
105 zł szac. 80 zł 342 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Algeria, medal wystawy rolniczej w Tizi-Ouzou, 1902
164907
wybity w Paryżu, Aw: Bogini i aniołowie podczas zbiorów, ... | III |
210 zł szac. 250 zł 340 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal z wystawy w Berlinie, 1886
164929
Aw: Popiersie Wilhelma I w prawo i napis JUBILAUMS KUNST-... | III |
360 zł szac. 300 zł 483 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal admirał Alfred von Tirpitz, 1930
164928
Aw: Głowa admirała, po bokach daty wokoło napis GROSS ADM... | III+ |
145 zł szac. 100 zł 346 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)
164921
na obrzeżu znak Mennicy Państwowej i punca Ag 0,950 | II |
65 zł szac. 80 zł 444 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Pomorze, medal Pomorska Izba Rolna
164927
Aw: Rolnicy stojący przed obliczem stojącej Ceres z kłosa... | II- |
140 zł szac. 150 zł 263 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy za uratowanie życia cesarzowi podczas zamachu, 1853
164906
sygnowany von Roth, Aw: Popiersie cesarza w lewo i napis ... | II- |
130 zł szac. 150 zł 268 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu, 1824
164919
autorstwa C. Baerendta, Aw: Głowa w lewo, na odcięciu syg... | III+ |
260 zł szac. 300 zł 330 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy z wystawy w Poznaniu, 1872
164915
sygnowany Loos, Aw: Wieniec, wewnątrz 8 wierszowy napis p... | III+ |
185 zł szac. 200 zł 163 wyświetleń |
5 | zakończona |