Niemcy, medal "Hołd Królewcowi", 1840

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, medal

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:23:00
164913
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, medal "Hołd Królewcowi", 1840, sygnowany (K. Fischer/C. Pfeuffer), Aw: Głowa cesarza w prawo i napis ZUR HULDIGUNG KOENIGSBERG..., Rw: Wieniec złożony z 8 tracz herbowych, w środku heraldyczna tarcza, pod nią berło miecz i kula i napis SUUM CUIQUE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 42 mm, srebro złocone 29.08 g

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 214

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  300 zł
5)  180 zł
6)  130 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  75 zł