Polska, naśladownictwo orta, 1755 B

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 20:56:00
165108
Opis: Polska - August III 1733-1763 - pruskie naśladownictwa monet saskich, naśladownictwo orta, 1755 B, Wrocław, z tytulaturą FRIDERICUS BORUSSORUM REX i herbami prowincji pruskich; Orzeł, Lew i Gryf; fałszerstwo Fryderyka II monety przypominającej ort polsko-saski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Olding 295, Schr. 1470

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1049

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 700 zł
4)  1 100 zł
5)  620 zł
6)  600 zł
7)  410 zł
8)  190 zł
9)  185 zł