Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:50:00
164866
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złocony
Literatura: AKS 69, Dav. 766, Thun 253

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 262

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  260 zł
7)  260 zł
8)  220 zł
9)  175 zł
10)  170 zł
11)  165 zł
12)  160 zł
13)  150 zł
14)  145 zł
15)  130 zł
16)  125 zł