Niemcy, medal zaślubinowy

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, medal zaślubinowy

Niemcy, medal zaślubinowy

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:26:00
164925
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal zaślubinowy, Aw: Chrystus stojący przed przyszłym małżeństwem, u dołu napis FIDELI PER STETIS AMORE, Rw: Kwiaty
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 41 mm, srebro 31.45 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 172

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  95 zł