Polska, replika medalu poświęconego matce króla Katarzynie Medycejskiej

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:27:20
164918
Opis: Polska - XIX wiek, replika medalu poświęconego matce króla Katarzynie Medycejskiej, Aw: Popiersie Henryka w zbroi w prawo, HENRICVS III D G FRANCORVM ET POL REX; Rw: Popiersie Katarzyny Medycejskiej w lewo, KATH HENR II VX HEN III FRAN ET POL REG MAT AVGV
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 42 mm, biały metal złocony 32.78 g, ryski na rewersie
Literatura: H-Cz. jak 593 (R3)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 335

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł