Polska, medal poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu, 1824

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:27:40
164919
Opis: Polska - XIX wiek, medal poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu, 1824, autorstwa C. Baerendta, Aw: Głowa w lewo, na odcięciu sygnatura C. BÆREND; Rw: Napis w 9 wierszach ADAMO PRINCIPI CZARTORYSKI SCHOLAE MILITARIS EO DUCE AB Ano MDCCLXV AD Aum MDCCXCIV FLORENTISSIMAE ALUMNI SUPERSTITES i data MDCCCXXIV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 50 mm, brąz 53.43 g, miejscowa patyna
Literatura: H-Cz. 3875 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 316

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  180 zł