Niemcy, medal admirał Alfred von Tirpitz, 1930

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:26:40
164928
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal admirał Alfred von Tirpitz, 1930, Aw: Głowa admirała, po bokach daty wokoło napis GROSS ADMIRAL ALFRED V TIRPITZ, Rw: Orzeł z gałązką laurową nad flagą na morzu oraz napis DEM SCHÖPFER DEVSTCHER SEEGELTVNG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 36 mm, srebro 19.35 g, uszkodzenia na obrzeżu

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 344

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  60 zł