Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 26-03-2018 18:00
Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Józef Piłsudski, 1917
Polska, Józef Piłsudski, 1917
156464
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Głowa w lewo. Z...
II+

350 zł

szac. 120 zł

109 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Obrona Stanisławowa, 1917
Polska, Obrona Stanisławowa, 1917
156461
medal autorstwa St. Popławskiego, Aw: Ułan na koniu celuj...
II

320 zł

szac. 120 zł

118 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Pamięci poległych - Rokitna, 1915
Polska, Pamięci poległych - Rokitna, 1915
156458
medal PAMIĘCI POLEGŁYCH W SZARŻY KAWALERII POD ROKITNĄ 19...
II+

280 zł

szac. 120 zł

156 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r
156098
Medal projektu St. Celińskiego. Aw: Popiersia trzech papi...
II-

260 zł

szac. 300 zł

153 wyświetleń

4 zakończona
Polska, Józef Piłsudski, 1916
Polska, Józef Piłsudski, 1916
156457
medal z 1916 roku autorstwa Jana Raszki poświęcony Józefo...
II+

240 zł

szac. 150 zł

209 wyświetleń

10 zakończona
Polska, Rada Regencyjna, 1917
Polska, Rada Regencyjna, 1917
156454
Intromisja Rady Regencyjnej w Warszawie - medal autorstwa...
II+

230 zł

szac. 120 zł

138 wyświetleń

6 zakończona
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
156453
medal autorstwa Kazimierza Chodzińskiego, Aw: Popiersie w...
II

200 zł

szac. 120 zł

163 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Józef Piłsudski, 1914
Polska, Józef Piłsudski, 1914
156468
sygnowany medal autorstwa S.R Lewandowskiego, Aw: Popiers...
II+

195 zł

szac. 100 zł

261 wyświetleń

10 zakończona
Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936
Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936
156099
medal projektu Jerzego Bandury; Aw: Stylizowane postacie ...
I

195 zł

szac. 250 zł

181 wyświetleń

3 zakończona
Polska, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski
Polska, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski
156100
medal aut. J. Gosławskiego, R. Massalskiego, W. Tołkina 1954
I

185 zł

szac. 100 zł

960 wyświetleń

8 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.