Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, Józef Piłsudski, 1917
156464
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Głowa w lewo. Z... | II+ |
350 zł szac. 120 zł 188 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Obrona Stanisławowa, 1917
156461
medal autorstwa St. Popławskiego, Aw: Ułan na koniu celuj... | II |
320 zł szac. 120 zł 225 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Pamięci poległych - Rokitna, 1915
156458
medal PAMIĘCI POLEGŁYCH W SZARŻY KAWALERII POD ROKITNĄ 19... | II+ |
280 zł szac. 120 zł 260 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r
156098
Medal projektu St. Celińskiego. Aw: Popiersia trzech papi... | II- |
260 zł szac. 300 zł 263 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Józef Piłsudski, 1916
156457
medal z 1916 roku autorstwa Jana Raszki poświęcony Józefo... | II+ |
240 zł szac. 150 zł 321 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, Rada Regencyjna, 1917
156454
Intromisja Rady Regencyjnej w Warszawie - medal autorstwa... | II+ |
230 zł szac. 120 zł 374 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
156453
medal autorstwa Kazimierza Chodzińskiego, Aw: Popiersie w... | II |
200 zł szac. 120 zł 296 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Józef Piłsudski, 1914
156468
sygnowany medal autorstwa S.R Lewandowskiego, Aw: Popiers... | II+ |
195 zł szac. 100 zł 459 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936
156099
medal projektu Jerzego Bandury; Aw: Stylizowane postacie ... | I |
195 zł szac. 250 zł 463 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski
156100
medal aut. J. Gosławskiego, R. Massalskiego, W. Tołkina 1954 | I |
185 zł szac. 100 zł 1123 wyświetleń |
8 | zakończona |