Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:49:40
156099
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936, medal projektu Jerzego Bandury; Aw: Stylizowane postacie z łopatami idące w lewo; Rw: Napis w siedmiu wierszach rozdzielony pionową łopatą: BUDOWA KOPCA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO KRAKÓW SOWINIEC 1936, sygnowany na awersie J. BANDURA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, na rancie numeracja 526
Literatura: Strzałkowski 789

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 182

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł