Zakon Krzyżacki, grosz, bez daty

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:26:40
156187
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, bez daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.21 g, minimalnie podgięty, delikatna patyna
Literatura: Neumann'87 34, Voss. §105

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1232

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  900 zł
4)  700 zł
5)  380 zł
6)  370 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  240 zł