Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:42:20
156098
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r, Medal projektu St. Celińskiego. Aw: Popiersia trzech papieży i napis w otoku KU CZCI NIEPOKALANIE POCZĘTEJ MARYI PANNY 1854 1904 / WYSTAWA MARYAŃSKA W WARSZAWIE MCMV, Rw: U góry Madonna, poniżej trzy modlące się postacie i napis: NAKŁAD ARCHIKONF. LITER., w otoku POCIESZYCIELKO STRAPIONYCH MÓDL SIĘ ZA NAMI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 53 mm, patyna
Literatura: Strzałkowski 64 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 250

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  220 zł