Polska, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:50:00
156100
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski, medal aut. J. Gosławskiego, R. Massalskiego, W. Tołkina 1954
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 60 mm
Literatura: MMP 17

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 961

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł