Polska, Pamięci poległych - Rokitna, 1915

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:43:40
156458
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Pamięci poległych - Rokitna, 1915, medal PAMIĘCI POLEGŁYCH W SZARŻY KAWALERII POD ROKITNĄ 1915, autorstwa Jana Raszki, Aw: Popiersia trzech wojskowych en face. Na górze napis: ROKITNA, na dole w trzech wierszach: 13.VI.1915 Z.WĄSOWICZ. J. KISIELNICKI. R. WŁODEK. Rw: Szarża ułanów, sygnatura RASZKA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 60 mm, 63.61 g
Literatura: Strzałkowski 310

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 156

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  140 zł
4)  125 zł
5)  100 zł
6)  100 zł
7)  90 zł