Polska, Józef Piłsudski, 1917

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, Józef Piłsudski, 1917

Polska, Józef Piłsudski, 1917

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:48:40
156464
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Józef Piłsudski, 1917, medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Głowa w lewo. Z boków napis w pięciu wierszach: JÓZEF PIŁSUDSKI TWÓRCA LEGIONÓW. Rw: Drzewo dębowe z licznymi konarami. Przy obrzeżu otok perełkowy. Na dole data: 22. VII. 917. — aresztowania J.Piłsudskiego i wywiezienia do Magdeburga, obok sygnatura: LASZCZKA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 60 mm, 68.42 g
Literatura: Strzałkowski 417

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 175

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  260 zł
4)  100 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  80 zł