Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabelli Croy, 1916
156455
medal sygnowany K. Chodziński 1916, Aw: Popiersie w lewo ... | II |
130 zł szac. 120 zł 360 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Ogłoszenie Niepodległości Polski, 1916
156460
medal sygn. J.Raszka, Tarcza z Orłem, nad nią napis PROKL... | II |
165 zł szac. 120 zł 270 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Obrona Stanisławowa, 1917
156461
medal autorstwa St. Popławskiego, Aw: Ułan na koniu celuj... | II |
320 zł szac. 120 zł 214 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Józef Piłsudski, 1917
156464
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Głowa w lewo. Z... | II+ |
350 zł szac. 120 zł 176 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Polonia Devastata, 1915
156466
medal z 1915 roku autorstwa Jana Wysockiego; Aw: Popiersi... | II |
155 zł szac. 120 zł 497 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski
156100
medal aut. J. Gosławskiego, R. Massalskiego, W. Tołkina 1954 | I |
185 zł szac. 100 zł 1087 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Józef Piłsudski, 1914
156468
sygnowany medal autorstwa S.R Lewandowskiego, Aw: Popiers... | II+ |
195 zł szac. 100 zł 448 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, Józef Piłsudski, 1916
156457
medal z 1916 roku autorstwa Jana Raszki poświęcony Józefo... | II+ |
240 zł szac. 150 zł 316 wyświetleń |
10 | zakończona |