Polska, Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabelli Croy, 1916

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:46:00
156455
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabelli Croy, 1916, medal sygnowany K. Chodziński 1916, Aw: Popiersie w lewo i napis ARCHIDUCISSA ISABELLA DE PRINCIPIBUS CROY FRIDERICI COPIARUM OMNIUM AUSTRIAE ET HUNGARIAE DUCIS SUPREMI CONIUX INCLITISSIMA, Rw: Postacie dwóch legionistów i napis LEGIONUM POLONIARUM....., u góry mały orzełek i daty 1914 - 1916
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 70 mm, 92.87 g
Literatura: Strzałkowski 349

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 360

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  75 zł