Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, medal niesygnowany z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
156093
Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zar... | I- |
95 zł szac. 100 zł 1083 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 40-Rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
156102
medal projektu T. Tchórzewskiego, wydany nakładem Veritas... | I/I- |
46 zł szac. 40 zł 885 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
156453
medal autorstwa Kazimierza Chodzińskiego, Aw: Popiersie w... | II |
200 zł szac. 120 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
156467
medal autorstwa K. Chudzińskiego, wybity z okazji setnej ... | II |
155 zł szac. 100 zł 177 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Legionistom Ślązakom, 1916
156456
medal autorstwa J. Raszki poświęcony poległym legionistom... | II |
175 zł szac. 120 zł 269 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Rada Regencyjna, 1917
156454
Intromisja Rady Regencyjnej w Warszawie - medal autorstwa... | II+ |
230 zł szac. 120 zł 319 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Odrodzenie Polskiego Oręża, 1914
156459
medal autorstwa Stanisława Popławskiego, Aw: Orzeł z rozp... | II |
175 zł szac. 120 zł 195 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Oswobodzenie Lwowa Spod Okupacji Rosyjskiej, 1915
156469
Aw: Orzeł trzymający tarczę z herbem miasta z koroną wśró... | II- |
135 zł szac. 100 zł 274 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Pamięci poległych - Rokitna, 1915
156458
medal PAMIĘCI POLEGŁYCH W SZARŻY KAWALERII POD ROKITNĄ 19... | II+ |
280 zł szac. 120 zł 247 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Legiony Polskie, 1916
156462
medal autorstwa Jana Wysockiego 1916 r., Aw: Piechota w a... | II- |
145 zł szac. 100 zł 231 wyświetleń |
7 | zakończona |