Polska, Legionistom Ślązakom, 1916

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:45:40
156456
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Legionistom Ślązakom, 1916, medal autorstwa J. Raszki poświęcony poległym legionistom Ślązakom 1916 r., Aw: Szereg żołnierzy w prawo, nad nimi lecący orzeł i napis: LEGIONISTOM ŚLĄZAKOM POLEGŁYM ZA OJCZYZNĘ, Rw: Dwaj walczący wojownicy grec- cy i daty MCMXIV- MCMXVI, sygn. J. RASZKA, medal bity w Wiedniu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 60 mm, 67.83 g
Literatura: Strzałkowski 348

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 269

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  75 zł