Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 26-03-2018 18:00
Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Obrona Stanisławowa, 1917
Polska, Obrona Stanisławowa, 1917
156461
medal autorstwa St. Popławskiego, Aw: Ułan na koniu celuj...
II

320 zł

szac. 120 zł

211 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Józef Piłsudski, 1917
Polska, Józef Piłsudski, 1917
156464
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Głowa w lewo. Z...
II+

350 zł

szac. 120 zł

174 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Legionistom Ślązakom, 1916
Polska, Legionistom Ślązakom, 1916
156456
medal autorstwa J. Raszki poświęcony poległym legionistom...
II

175 zł

szac. 120 zł

266 wyświetleń

6 zakończona
Polska, Rada Regencyjna, 1917
Polska, Rada Regencyjna, 1917
156454
Intromisja Rady Regencyjnej w Warszawie - medal autorstwa...
II+

230 zł

szac. 120 zł

314 wyświetleń

6 zakończona
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
156453
medal autorstwa Kazimierza Chodzińskiego, Aw: Popiersie w...
II

200 zł

szac. 120 zł

280 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
156467
medal autorstwa K. Chudzińskiego, wybity z okazji setnej ...
II

155 zł

szac. 100 zł

176 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r
156098
Medal projektu St. Celińskiego. Aw: Popiersia trzech papi...
II-

260 zł

szac. 300 zł

249 wyświetleń

4 zakończona
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
156452
medal autorstwa Jana Wysockiego wybity z okazji setnej ro...
II

155 zł

szac. 120 zł

200 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal niesygnowany z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
Polska, medal niesygnowany z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
156093
Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zar...
I-

95 zł

szac. 100 zł

1071 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal 40-Rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
Polska, medal 40-Rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
156102
medal projektu T. Tchórzewskiego, wydany nakładem Veritas...
I/I-

46 zł

szac. 40 zł

883 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.