Polska, medal niesygnowany z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:49:20
156093
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal niesygnowany z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935, Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zarys Europy i Ameryki z zaznaczeniem trasy pierwszej podróży z Gdyni do Ameryki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm, w oryginalnym tekturowym pudełku
Literatura: Strzałkowski 765 (RR)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1071

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  60 zł