Polska, Ogłoszenie Niepodległości Polski, 1916

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:46:20
156460
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Ogłoszenie Niepodległości Polski, 1916, medal sygn. J.Raszka, Tarcza z Orłem, nad nią napis PROKLAMACJA WOLNEJ I NIEPODLEGŁEJ POLSKI 5 XI 1916 W OBOZIE LEG POL, Rw: Kobieta z mieczem i koroną w tle kaplica i legioniści z uniesionymi szablami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 60 mm, 60.99 g
Literatura: Strzałkowski 352

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 270

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  125 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  75 zł